بسم الله الرحمن الرحیم

افتتاح بزرگترین بیمارستان فوق تخصصی چشم  در ایران و منطقه

بیمارستان چشم آفتاب بزرگترین مرکز چشم پزشکی در کشور است که دارای بخش های فوق تخصصی قرنیه، شبکیه، گلوکوم، اکولوپلاستی، استرابیسم و اورژانس چشم می باشد و تمامی اعمال جراحی فوق تخصصی در دنیا با همکاری اساتید مجرب و همکاران عزیز در این بیمارستان انجام می گردد.

بیمارستان با بخش های بستری vip یک تخته وبخش های بستری دو تخته با تمامی امکانات ،آماده ارائه خدمت به بیماران عزیز می باشد.

در این بیمارستان ۱۰ اتاق عمل جراحی وجود دارد که مجهز به پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های چشم پزشکی روز دنیا است و علاوه براین دارای اتاق عمل تزریق  داخل چشمی مستقل است که با ظرفیت بالا در خدمت بیماران می باشد.

بخش جراحی عیوب انکساری بیمارستان چشم آفتاب دارای مجهزترین دستگاه های اگزایمر به روز دنیا و از کمپانی های مشهور و برندهای عالی است که تمامی نیازهای بیماران را از نظر اصلاح عیوب انکساری تحت پوشش قرار می دهد.

ضمنا برای رسیدن به نتایج ایده آل تجهیزات تشخیصی تصویربرداری مدرن راه اندازی گردیده است .

در این بیمارستان با همکاری بیمارستان نیکان غرب ،بخش ICUو CCU برای بیماران مورد نیاز قابل دسترسی است و با خیال راحت تمامی بیماران عزیز می توانند به این بیمارستان مراجعه کنند.

بیمارستان فوق تخصصی چشم آفتاب با تمامی بیمه های تکمیلی و بیمه های خدمات پایه و نیروهای مسلح در حال انعقاد قرار داد است تا بیماران بدون دغدغه مالی بتوانند از تمامی امکانات این بیمارستان بهره مند شوند .

جهت رفاه حال بیماران و هموطنان عزیز بیمارستان بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد و  از طریق شماره های ۱۴۲۱ و ۰۹۹۱۵۳۳۳۴۸۷ تماس حاصل فرمائید.

روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی چشم آفتاب

نقشه آنلاین و مسیریابی بیمارستان

فهرست