حوزه ریاست بیمارستان چشم آفتاب

افتتاح بزرگترین بیمارستان فوق تخصصی چشم در ایران و منطقه

بیمارستان فوق تخصصی آفتاب که با عنایت خداوند و ائمه ی اطهار (صلوات الله علیهم) در خرداد ماه سال 1400 افتتاح شد.
این بیمارستان دارای بخش های فوق تخصصی قرنیه شامل : تشخیص بیماری های قرنیه، عمل جراحی قرنیه، پیوند قرنیه، چه به صورت کامل چه به صورت لایه ی قدامی، چه به صورت لایه ی خلفي ، و تمامی اعمال جراحی انکساری روی قرنیه با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته.
و همچنین عمل آب مروارید با دستگاه های پیشرفته و فمتو سکند و همچنین اعمال جراحی فمتولیزیک، فمتو اسمایل اپی لیزیک پی ار کی و لازک قابل انجام هست .
تمامی اعمال جراحی شبکیه بیماران مبتلا به دیابت بیمارانی ک مبتلا به ار پی هستن بیمارانی ک دچار کنده شدن شبکیه هستن و هرگونه بیماری شبکیه ک نیاز به حالت های جراحی دارد در این بیمارستان با پیشرفته ترین تجهیزات و با مهارت ترین و مجرب ترین جراح ها که سابقه ی طولانی در رشته ی چشم پزشکی دارند قابل انجام می باشد.
در این بیمارستان اعمال جراحی پلک، ترمیم پلک، برفوپلاستی و اعمال جراحی برای تنظیم حرکات پلک ها و همچنین اعمال جراحی مجاری اشکی ، کیسه ی اشکی ، قابل انجام می باشد.
در این بیمارستان اعمال جراحی گلوکوم با پیشرفته ترین تجهیزات موجود وبا حضور ماهر و با تجربه قابل انجام هست تمامی اعمال جراحی اورژانس درصورت نیاز بصورت 24 ساعته در این بیمارستان انجام و خدمات دایر خواهد بود و اعمال جراحی انحراف چشم که معروف به استرابیسم قابل انجام هست و کلیه ی اعمال جراحی ک در حیطه حوزه ی تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی هست در این بیمارستان قبل انجام هست با حضور اساتید مجرب صاحب تجربه و خوشنام در عرصه بیماری های اعصاب چشم خدمات بروزی را ارائه خواهیم داد ان شاالله .
همچنین بیماری های حدقه ای یا اوربیت و کسانیکه دچار بیماری های بیرون زدگی کره ی چشم ناشی از بیماری های تیرویید هستن در این بیماستان تحت درمان قرار میگیرند

دکتر محمود جباروند

رييس و مديرعامل بيمارستان فوق تخصصي چشم آفتاب

فهرست