بیمارستان فوق تخصصی چشم آفتاب

افتتاح بزرگترین بیمارستان فوق تخصصی چشم در ایران و منطقه

بیمارستان چشم آفتاب بزرگترین مرکز چشم پزشکی در کشور است که دارای بخش های فوق تخصصی قرنیه، شبکیه، گلوکوم، اکولوپلاستی، استرابیسم و اورژانس چشم می باشد و تمامی اعمال جراحی فوق تخصصی در دنیا با همکاری اساتید مجرب و همکاران عزیز در این بیمارستان انجام می گردد.
بیمارستان با بخش های بستری vip یک تخته وبخش های بستری دو تخته با تمامی امکانات ،آماده ارائه خدمت به بیماران عزیز می باشد.
در این بیمارستان ۱۰ اتاق عمل جراحی وجود دارد که مجهز به پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های چشم پزشکی روز دنیا است و علاوه براین دارای اتاق عمل تزریق داخل چشمی مستقل است که با ظرفیت بالا در خدمت بیماران می باشد.
بخش جراحی عیوب انکساری بیمارستان چشم آفتاب دارای مجهزترین دستگاه های اگزایمر به روز دنیا و از کمپانی های مشهور و برندهای عالی است که تمامی نیازهای بیماران را از نظر اصلاح عیوب انکساری تحت پوشش قرار می دهد.
ضمنا برای رسیدن به نتایج ایده آل تجهیزات تشخیصی تصویربرداری مدرن راه اندازی گردیده است .
در این بیمارستان با همکاری بیمارستان نیکان غرب ،بخش ICU و CCU برای بیماران مورد نیاز قابل دسترسی است و با خیال راحت تمامی بیماران عزیز می توانند به این بیمارستان مراجعه کنند.
بیمارستان فوق تخصصی چشم آفتاب با تمامی بیمه های تکمیلی و بیمه های خدمات پایه و نیروهای مسلح در حال انعقاد قرار داد است تا بیماران بدون دغدغه مالی بتوانند از تمامی امکانات این بیمارستان بهره مند شوند .
جهت رفاه حال بیماران و هموطنان عزیز بیمارستان بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد و از طریق شماره های ۱۴۲۱ و  40441400-40441500 تماس حاصل فرمائید.

null
رييس و مديرعامل بيمارستان فوق تخصصي چشم آفتاب
دكتر محمود جباروند

 

رسالت  بیمارستان :

بیمارستان فوق تخصصی چشم آفتاب با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی با هدف نهایی حفظ، تأمین و ارتقای سطح سلامت بیماران و جامعه ارائه دهنده خدمات فوق تخصصی چشم به مردم شریف ایران و كشورهای همسایه می باشد.

چشم انداز بیمارستان:

عزم ما بر آن است با بهره گیری از استانداردهای مراقبتی و درمانی، بالاترین خدمات تشخيصي درماني با كيفيت، ايمن و بيمار محور را به بیماران و همراهان ارائه نمائیم به نحوی که تا سال 1403 یکی از برترين بيمارستان هاي خصوصي حوزه چشم پزشكي استان تهران باشیم و در این رهگذر رضایت كاركنان را فراهم  نمائیم.

ارزش های بیمارستان :

تخصص‌گرايي، دانش محوري، كرامت كاركنان، احترام به حقوق بیماران، عدالت محوری، مسئولیت‌پذیری، پاسخگویی، فرآیندنگری و ارتقای مستمر کیفیت خدمات، نظم و انضباط، دقت و سرعت در انجام امور، مشارکت و ارتباط مؤثر و حفظ و اعتلای محیط زیست از ارزش‌های بیمارستان آفتاب می‌باشند.

1)  ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا و ایمن به بیماران و همراهان می باشیم.

2)  ما نسبت به جامعه مسئولیت پذیر و پاسخگو می باشیم.

3)  بهبود روش‌ها و فرآیندهای کاری برای ما مهم است.

4)  ما نسبت به توسعه دانش و مهارت کارکنان متعهد هستیم.

5)  روحیه کار گروهی و مشارکت در این بیمارستان وجود دارد.

6)  رسیدگی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات بیماران و همراهان برای ما در اولویت قرار دارد.

7)   ما نسبت به حفظ و اعتلای محیط زیست متعهد هستیم.

سياست هاي اصلي بيمارستان :

1) اولویت بخشی به کرامت و حرمت و حفظ حقوق گیرندگان خدمت

2) محوریت بیمار در بیمارستان

3) استقرار فرهنگ ایمنی بیمار در بیمارستان

4) توجه به خرد جمعی در اتخاذ تصمیمات مدیریتی و مصوبات کمیته ها

5) ارتقای مستمر کیفیت و محوریت اعتباربخشی و سياست هاي بالادستي در کلیه اقدامات

ما حضور را در بينايي مردم مي يابيم

تصاویر بیمارستان فوق تخصصی چشم آفتاب

تعدادی تصاویر از محیط بیمارستان شامل محوطه بیرونی ، لابی ، برخی طبقات و …

فهرست